Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
mechanik samochodowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe w zawodzie mechanik samochodowy

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Pomocnik mechanika samochodowego (może być do przyuczenia)

- praca w zespole;- pomoc przy naprawie zawieszenia samochodów dostawczych, ciężarowych;- demontaż, montaż resorów, naprawa, regeneracja tulejek, montaż poduszek pneumatycznych. Wymagania...

NAPARAWA SAMOCHODÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: p

Mechanik Agregatów Chłodniczych

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa agregatów chłodniczych w pojazdach ciężarowych Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Nasze oczekiwania:...