Praca: Mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0141
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie pojazdów do demontażu, osuszenie pojazdu z płynów eskploatacyjnych, weryfikacja części do ponownego użycia, demontaż części, wycenia części, pakowanie i przygotowanie do wysyłki, kontakt z klientem, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Mechanik / Młodszy mechanik (m/k)

Opis stanowiska: naprawa pojazdów ciężarowych, diagnostyka pojazdów ciężarowych, wykonywanie przeglądów. Wymagania: doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych, ciągników i naczep,...

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, wymiana opon, naprawa samochodów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Mechanik Agregatów Chłodniczych

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Naprawa agregatów chłodniczych w pojazdach ciężarowych Diagnostyka Wykonywanie przeglądów Nasze oczekiwania:...