Praca: Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Mechanik samochodowy / Mechanik maszyn budowlanych
Miejsce pracy: Będzin
Zadania:
  • Naprawa maszyn budowlanych np.: żurawi samojezdnych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek
  • Naprawa samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie praktyczne w zawodzie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zatrudnimy również do przyuczenia
Oferujemy:
  • Pracę na stałe
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • Możliwości zdobycia praktyki i poszerzenia uprawnień zawodowych
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Mechanik pojazdów samochodowych

Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, dokonywanie wymiany płynów, dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych...

Mechanik mobilny wózków widłowych

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt...

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w...