Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Bojszowy
Numer: StPr/24/1423
OBOWIĄZKI:
Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych, utrzymanie w czystości stanowiska pracy *praca w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe kierunkowe: mechanik pojazdów samochodowych, doświadczenie - praktyki zawodowe, znajomość zagadnień mechaniki, diagnozowanie i usuwanie usterek

Miejsce pracy:

Bojszowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Mechanik samochodowy

Montaż opon, naprawa pojazdów i maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik lub szkolenie z wulkanizacji Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia:...

Mechanik samochodów ciężarowych

OBOWIĄZKI: Bieżące przeglądy, diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, Obsługa techniczna i serwisowa pojazdów. WYMAGANIA: Doświadczenie w pracy na satanowisku mechanik samochodowy...

OBOWIĄZKI: obsługa serwisowa i mechaniczna pojazdów ciężarowych przeprowadzenie napraw zgodnie z technologią naprawy wymiana kół i opon pojazdów WYMAGANIA: ok 2-letnie doświadczenie na...