Praca: Mechanik pojazdów samochodowych - mechanik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Mechanik pojazdów samochodowych - mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0359
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów samochodowych, montaż i naprawa opon, zadbanie o czystość na stanowisku pracy. Praca w godz. 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe kierunkowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i wymiana podzespołów i części zamiennych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów ekspolatacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne:

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego, skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30...