Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Magazynier
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1634
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i instrukcjami*praca w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe lub średnie, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera - mile widziane, obsługa komputera i urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Magazynier

Przyjmowanie towaru do magazyny, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpoweidniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Magazynier wydania towaru

kompletacja towarumagazynowanie towaruuzupełnianie towarutransport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynieprzyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu...

Magazynier/ Operator wózka widłowego UDT

Zadania: Załadunek i rozładunek dostaw Wsparcie produkcji (wymiana pojemników – pełne/puste) Prace magazynowe Wymagania: Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego...