Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Magazynier
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0910
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie towaru,- przygotowywanie towaru do wydania,- kontrolowanie stanów magazynowych,- prace magazynowe, udział w inwentaryzacjach stanów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny, doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego min. 2 lata, doświadczenie magazynowe lub produkcyjne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Magazynier

Przyjmowanie towaru do magazyny, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpoweidniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i...

Magazynier wydania towaru

kompletacja towarumagazynowanie towaruuzupełnianie towarutransport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynieprzyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu...