Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Magazynier
Miejsce pracy: Mszana
Numer: StPr/24/0825
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zamówień od klientów, wystawianie faktur i dowodów dostaw dla klienta, rozliczanie zwrotów- korekt, wydawanie surowców z magazynu, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy, ważenie towarów, przygotowanie towarów do wysyłki, umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w zespole
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Magazynier

Przyjmowanie towaru do magazyny, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpoweidniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i...

Magazynier wydania towaru

kompletacja towarumagazynowanie towaruuzupełnianie towarutransport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynieprzyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu...