Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Magazynier
Miejsce pracy: Kuźnica (pow. częstochowski, gm. Kłomnice), Kuźnica
Numer: StPr/24/1199
OBOWIĄZKI:
Magazynier
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność, sumienność, uczciwość, sprawność fizyczna, spostrzegawczośćpraca przy monitorze poniżej 4h

Miejsce pracy:

Kuźnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Magazynier

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i...

Magazynier

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe,...

Pracownik logistyki

Przyjmowanie, sortowanie, magazynowanie towarów; przygotowywanie towarów do wysyłki, wsparcie w procesach rozładunku i załadunku Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik działu logistyki...