Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0091
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw, pakowanie towarów, dbanie o porządek na stanowisku pracy. Praca w godz. 10:00-18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, obsługa komputera i telefonu, chęci do pracy, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Magazynier/ Operator wózka widłowego

Zadania: Obsługa wózka widłowego Kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów Załadunek i rozładunek towaru Prawidłowe wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych Dbałość o...

Sprzedawca części / Magazynier

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Przyjmowanie i wydawanie towaru na potrzeby serwisu Przygotowywanie paczek do wysyłek Prowadzenie dokumentacji magazynowej i...

Magazynier

kompletowanie i pakowanie towarów do wysyłki, przechowywanie oraz rozkładanie towarów zgodnie z zaplanowanym systemem magazynowym, prowadzenie inwentaryzacji oraz sorawdzanie stanów magazynowych,...