Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Magazynier
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0221
OBOWIĄZKI:
MikoMłodziMiejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 8-16Okres stażu: 6 miesięcyPrzyjmowanie towarów zgodnie z PZ;szykowanie towarów do sprzedaży wg WZ lub faktur;pakowanie towarów na wysyłki;obsługa programu wysyłania przesyłek DPD;obsługa programu handlowego COMARCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Magazynier/ Operator wózka widłowego UDT

Zadania: Załadunek i rozładunek dostaw Wsparcie produkcji (wymiana pojemników – pełne/puste) Prace magazynowe Wymagania: Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego...

Magazynier – Stretcher

Miejsce pracy: Czeladź Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie Stabilne wynagrodzenie (stawka godzinowa) Praca od poniedziałku do piątku Możliwość zdobycia cennego doświadczenia Praca...

Magazynier - branża motoryzacyjna

Opis stanowiska: Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wymagania: Podstawowa znajomość części...