Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
pilnowanie porządku na magazynie, rozładowywanie towaru, rozkładanie towaru, wydawanie towaru klientowi, w przypadku posiadania uprawnień - obsługa wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wykształcenie od podstawowego

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Magazynier

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Od...

Magazynier

wydawanie towarów na magazynie przygotowanie wysyłek zgodnie z zamówieniem konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych obsługa urządzeń magazynowych (skaner,...

Magazynier

Przyjmowanie/rozładunek dostaw, wydawanie towaru klientom, załadunek materiałów budowlanych(ręczny i mechaniczny wózkiem widłowym). Praca na 2 zmiany w godzinach : 7.00-15.00,...