Praca: Magazynier wydania towaru

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Magazynier wydania towaru
Miejsce pracy: Kleszczów (pow. gliwicki, gm. Rudziniec), Kleszczów
Numer: StPr/24/1740
OBOWIĄZKI:
kompletacja towarumagazynowanie towaruuzupełnianie towarutransport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynieprzyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Kleszczów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Magazynier

Przyjmowanie towaru do magazyny, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpoweidniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i...

Magazynier/ Operator wózka widłowego UDT

Zadania: Załadunek i rozładunek dostaw Wsparcie produkcji (wymiana pojemników – pełne/puste) Prace magazynowe Wymagania: Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego...