Praca: Laminiarz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Laminiarz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2160
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie tworzywa zwanego laminatem. Przygotowanie powierzchni do lakierowania. Pokrywanie form specjalnymi lakiem, matami i żywicą. Przygotowywanie do procesu obróbki i montażu różnego rodzaju elementów lub wyrobów z laminatu. Szlifowanie, polerowanie, lakierowanie gotowych wyrobów. Wykonywanie prac porządkowych na stanowisku. Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pomocnik lakiernika

praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania...

Lakiernik

Przygotowanie pojazdów do malowania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: blacharz-lakiernik Uprawnienia: Lakiernictwo pojazdowe Wymagania inne:

Pod nadzorem lakiernika maluja lub nakłada powłoki lakiernicze z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych. Przygotowuje...