Praca: Lakiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Lakiernik
Miejsce pracy: Kochcice
Numer: StPr/24/0458
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie pojazdów do malowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: blacharz-lakiernik
Uprawnienia: Lakiernictwo pojazdowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kochcice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Pomocnik lakiernika

praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania...

Pod nadzorem lakiernika maluja lub nakłada powłoki lakiernicze z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych. Przygotowuje...

Laminiarz

- Przygotowanie tworzywa zwanego laminatem. Przygotowanie powierzchni do lakierowania. Pokrywanie form specjalnymi lakiem, matami i żywicą. Przygotowywanie do procesu obróbki i montażu różnego...