Praca: Lakiernik

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Lakiernik
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0801
OBOWIĄZKI:
praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęci do pracy
Uprawnienia: bez nałogów

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Pomocnik lakiernika

praca na lakierni, przygotowanie powierzchni elementów stalowych do malowania Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania...

Lakiernik

Przygotowanie pojazdów do malowania. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: blacharz-lakiernik Uprawnienia: Lakiernictwo pojazdowe Wymagania inne:

Pod nadzorem lakiernika maluja lub nakłada powłoki lakiernicze z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych. Przygotowuje...