Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Kucharz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1699
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: zawodowe/średnie; zakres obowiązków: przygotowywanie potraw, dbanie o porządek; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Kucharz

przygotowywanie potraw, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Kucharz

Przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe 3 lata w gastronomii.

Kucharz

Parę słów o nas: Ośrodek posiada ponad 23 km zróżnicowanych tras narciarskich. Dysponujemy 10-osobową koleją gondolową oraz trzema 6-osobowymi kolejami kanapowymi. Co serwujemy? Pracę na...