Praca: Kucharz / Kucharka

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Bieruń
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

KUCHARZ / KUCHARKA

Miejscowość: Bieruń

Praca od poniedziałku do piątku, ¾ etatu

To oferujemy:
  • Dobrą, stabilną prace
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Godziny pracy 6-12 i 12-18 od poniedziałku do piątku
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o prace
  • Po okresie próbnym dodatki, premie, bonusy, pakiet medyczny, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe
Twoje zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu
  • Dbałość o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad HACCP
  • Kontrola dokumentów od dostawców
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Znajomości HACCP, GMP, GHP
  • Dobrej organizacja pracy
  • Orzeczenie sanitarno – epidemiologiczne
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

Kucharz

Parę słów o nas: Ośrodek posiada ponad 23 km zróżnicowanych tras narciarskich. Dysponujemy 10-osobową koleją gondolową oraz trzema 6-osobowymi kolejami kanapowymi. Co serwujemy? Pracę na...

Kucharz

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz Wymagania inne:

Kucharz

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: