Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2373
OBOWIĄZKI:
- Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty. Stylizacja rzęs i oprawa oka. Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, tytanową. Przedłużanie paznokci, pedicure paznokci.- Godziny pracy: 8:00-21:00 + soboty, niedziele - do uzgodnienia z pracodawcą.- Miejsce pracy: Dwa salony na terenie Katowic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie, Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagany certyfikat z Laminacji rzęs, certyfikat z Laminacji brwi i certyfikat z stylizacji paznokci. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Kosmetyczka

- Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty. Stylizacja rzęs i oprawa oka. Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, tytanową. Przedłużanie paznokci, pedicure...

Stylistka paznokci

wykonywanie paznokci, dbanie o czystość, zapisy klientów, sprzedaż kosmetyków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność stylizacji paznokci...

Stylistka paznokci - kosmetyczka

Stylizacja paznokci (manicure hybrydowy, żelowy-przedłużanie paznokci żelem), stylizacja rzęs (przedłużanie i zagęszczanie rzęs) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...