Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0863
OBOWIĄZKI:
WYKONYWANIE ZABIEGÓW
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

p

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Kosmetyczka

- Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty. Stylizacja rzęs i oprawa oka. Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, tytanową. Przedłużanie paznokci, pedicure...

Kosmetyczka

Stylistka paznokci

wykonywanie paznokci, dbanie o czystość, zapisy klientów, sprzedaż kosmetyków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność stylizacji paznokci...