Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/1431
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych*praca od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Mile widziane certyfikaty. Doświadczenie zawodowe niewymagane - przeszkolenie przez pracodawcę. Umiejętność pracy z klientem oraz radzenia sobie ze stresem. Komunikatywność. Precyzja.

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kosmetyczka

- Obsługa klienta, obsługa aplikacji do rezerwacji z branży beauty. Stylizacja rzęs i oprawa oka. Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, tytanową. Przedłużanie paznokci, pedicure...

Kosmetyczka

Stylistka paznokci

wykonywanie paznokci, dbanie o czystość, zapisy klientów, sprzedaż kosmetyków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: umiejętność stylizacji paznokci...