Praca: Kontroler stanów magazynowych (z UDT)

Kontroler stanów magazynowych (z UDT)
Miejsce pracy: Sosnowiec, Silesia
Nr ref.: 345666_1725025922

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

W DB Schenker kształtujemy przyszłość logistyki. Nasz zespół to 76 000 profesjonalistów na całym świecie. Każda osoba jest kluczowa i ważna oraz kreuje naszą przyszłość. Oprócz osiągania celów zespołowo, stawiamy także na rozwój osobisty i odkrywanie Twojego indywidualnego potencjału. Jeśli chcesz rozpocząć karierę, która daje Ci możliwości oraz wyzwania dołącz do nas! Jesteśmy organizacją, która cały czas idzie do przodu. #whatMattersToYou

Zakres zadań:
  • Weryfikacja zgodności stanu fizycznego ze stanem systemowym,
  • Wyjaśnianie rozbieżności,
  • Obsługa systemu magazynowego,
  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Excel,
  • Uprawnienia UDT,
  • Doświadczenie w pracy biurowej, szczególnie w branży logistycznej.

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w obsłudze informatycznego systemu zarządzania magazynem (WMS),
  • Znajomość zagadnień LEAN oraz umiejętności analityczne.

Oferujemy:
  • Miejsce pracy: ul. Inwestycyjna 7, 41-208, Sosnowiec,
  • Umowa o pracę (wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna),
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń,
  • Możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych (wolontariat),
  • Możliwość korzystania z ZFŚS,
  • Możliwość dofinansowania nauki - kursy doszkalające, językowe czy studia,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość dołączenia do pracowniczego programu emerytalnego PPE.

DB Schenker is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

Specjalista ds. Magazynowych

OPIS STANOWISKA prowadzenie elektronicznych wykazów stanów magazynowych, katalogowanie wszystkich sprzętów oraz materiałów oraz kontrolowanie stanów magazynowych, prowadzenie wykazów...

Specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej

Opis stanowiska: Sprawdzenie zgodności dostaw z zamówieniem oraz wprowadzanie dostaw do systemu WMS; Prowadzenie i utrzymanie porządku w dokumentacji magazynowej; Obsługa przesunięć...

Menadżer Logistyki Operacyjnej

Twój zakres obowiązków: Wsparcie Dyrektora Działu Logistyki w zarządzaniu procesami magazynowymi we wszystkich magazynach na terenie Polski; Kontrola parametrów i standardów pracy magazynów...