Praca: Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1909
OBOWIĄZKI:
Oferta w ramach refundacji doposażenia stanowiska pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy. Wymagane wykształcenie zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego. Kontrola jakości za pomocą odpowiednich urządzeń. Praca w godzinach od 6.00-14.00 lub 14.00-22.00. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z doradcą klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

ocena procesu wstępnej kontroli i rejestracja parametrów w odpowiednich formularzach, kontrola zgodności procesu technologicznego z instrukcjami, przestrzeganie zgodności zankowania części...

Kontroler/ka jakości szkła

Zadania: Kontrola parametrów procesu produkcyjnego Badanie jakości szkła (zamawiania i pobieranie próbek szkła z linii, obsługa mikroskopu) Prace porządkowe Przestrzeganie zasad BHP i ochrony...

Kontroler jakosci

kontrolowanie produktu, sortowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: