Praca: Kontroler jakości produkcji / technolog (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kontroler jakości produkcji / technolog (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1127
OBOWIĄZKI:
w załączeniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komputer - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane wyższe - rozpoczęte lub ukończone studia, np. inżynieria chemiczna itp., cierpliwość, systematyczność, umiejętność zarządzania czasem, otwartość na zdobycie nowych umiejętności, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Kontroler jakości / Klasyfikator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pobieranie materiału do analiz (metale nieżelazne) Kontrola jakości dostarczonego materiału Badanie produktów i półproduktów Przeprowadzanie kontroli jakościowej wyrobów...

Specjalista ds. kontroli jakości

Sprawdzanie części pod względem poprawności wykonania, tworzenie dokumentacji technicznej (kart kontroli), akceptacja poprawności detali, dopuszczenie towaru do wysyłki, tworzenie rysunku...

1. Prowadzenie dokumentacji jakościowej, zarówno w j. polskim, jak i w j. angielskim.2. Korespondencja z dostawcami w j. polskim i w j. angielskim.3. Śledzenie i wdrażanie aktualnych przepisów...