Praca: Konserwator powierzchni płaskich

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Konserwator powierzchni płaskich
Miejsce pracy: Nowa Wieś Tworoska
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
sprzątanie powierzchni w obiekcie, utrzymywanie porządku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Tworoska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Konserwator co (palacz kotłów węglowych)

- załadunek zasobników kotłów,- wynoszenie popiołu,- odśnieżanie osiedla,- usuwanie usterek, wymiana żarówek na klatkach,- czyszczenie pieców,- nadzór nad wywozem nieczystości z szamba,-...

Młodszy konserwator

wykonywanie przeglądów i pomiarów na zarządzanych budynkach Wymagania inne:

Konserwator części / sprzętu

konserwacja urządzeń technicznych, wymiana oświetlenia na hali produkcyjnej i magazynowej, wykonanie lekkiej zabudowy drewnianej, montaż nowego orynnowania, malowanie pomieszczeń, segregacja i...