Praca: Konserwator co (palacz kotłów węglowych)

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Konserwator co (palacz kotłów węglowych)
Miejsce pracy: Włodowice
Numer: StPr/24/0765
OBOWIĄZKI:
- załadunek zasobników kotłów,- wynoszenie popiołu,- odśnieżanie osiedla,- usuwanie usterek, wymiana żarówek na klatkach,- czyszczenie pieców,- nadzór nad wywozem nieczystości z szamba,- praca na dwie zmiany w systemie 12/12/wolne (7:00 - 19:00, 19:00 - 07:00)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Palacz CO

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wymagane uprawnienia palacza kotłów węglowych

Miejsce pracy:

Włodowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Konserwator powierzchni płaskich

sprzątanie powierzchni w obiekcie, utrzymywanie porządku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Młodszy konserwator

wykonywanie przeglądów i pomiarów na zarządzanych budynkach Wymagania inne:

Konserwator części / sprzętu

konserwacja urządzeń technicznych, wymiana oświetlenia na hali produkcyjnej i magazynowej, wykonanie lekkiej zabudowy drewnianej, montaż nowego orynnowania, malowanie pomieszczeń, segregacja i...