Praca: Kompletowanie towaru - brygadzista, obsługa wózka jezdniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Kompletowanie towaru - brygadzista, obsługa wózka jezdniowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0584
OBOWIĄZKI:
czynności magazynowe, przeładunek towaru, obsługa wózka jezdniowego, nadzór nad brygadą robotników, koordynacja i ustalenie robót
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: " Kurs obsługi wózków jezdniowych unoszonych" na podstawie progrmu Akademii UDT

Wymagania inne:

Praca na 2 zmiany: 1 zmiana 6:00-14:00, 2 zmiana 14:00-22:00, wymagane uprawnienia UDT, wymagane roczne doświadczenie w pracy na magazynie

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Magazynier

Przyjmowanie towaru do magazyny, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpoweidniej dokumentacji, utrzymanie porządku w magazynie. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Magazynier

Przyjmowanie dostaw, przyjmowanie i wydawanie zamówień zgodnie z otrzymaną specyfiką, realizowanie prac porządkowych i inwentaryzacyjnych w magazynie zgodnie z przyjętymi normami i...

Magazynier wydania towaru

kompletacja towarumagazynowanie towaruuzupełnianie towarutransport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynieprzyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu...