Praca: Kierownik robót mostowych

Firma BBR Polska Sp. z o.o. działa na Polski rynku od 30 lat i należy do międzynarodowej grupy skupionej wokół firmy inżynieryjnej BBR VT International Ltd utworzonej w roku 1944 w Zurichu. Nasze rozwiązania techniczne znalazły zastosowanie w setkach obiektów inżynieryjnych w Polsce. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich. Realizacja wielu przedsięwzięć z zakresu infrastruktury autostradowej sprawia, iż realizujemy wiele ambitnych i niekonwencjonalnych projektów inżynierskich.

Nasze główne specjalizacje: mosty, sprężanie konstrukcji, podwieszenia, technologie budowy, wyposażenie obiektów inżynieryjnych w łożyska i dylatacje.

www.bbr.pl
Kierownik robót mostowych
Miejsce pracy: woj. śląskie
Zakres stanowiska:

Osoba będzie zajmować się specjalistycznymi robotami budowlanymi związanymi głównie ze sprężaniem, podwieszaniem konstrukcji, technologiami budowy (betonowanie nawisowe, nasuwanie podłużne, heavy lifting, konstrukcje cięgnowe) oraz montażem dylatacji i łożysk.

Praca związana jest z wyjazdami delegacyjnymi na terenie kraju. Dla osób zainteresowanych, po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia możliwość udziału w projektach międzynarodowych.

Obowiązki:
  • wykonywanie i bieżąca kontrola prac budowlanych związanych z zakresem działalności firmy pod względem zgodności z dokumentacją techniczną, jakościową i przepisami BHP,
  • kontakt z Przedstawicielami Generalnego Wykonawcy oraz koordynowanie robót z innymi Podwykonawcami,
  • przygotowanie produkcji i zamawianie materiałów zapewniające prawidłową realizację budowy,
  • kontrola jakości i ilości dostarczanych materiałów,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń na budowie,
  • okresowe raportowanie przełożonym wykonywanych prac w zakresie zatwierdzonych preliminarzy finansowych,
  • organizacja i optymalizacja prac oraz zarządzanie zespołem roboczych ze szczególną dbałością o przepisy BHP,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • sporządzanie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji budowy oraz korespondencji kontraktowej,
  • obsługa reklamacji w oddziale w tym prowadzenie przedmiotowej korespondencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: Budownictwo,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności mostowej,
  • znajomość norm i wymagań związanych ze sprężaniem oraz zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy sprężaniu konstrukcji będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem roboczym,
  • samodzielność i dobra organizacji pracy swej i podległego personelu,
  • zdolność szybkiego reagowania i wdrażania działań korygujących dostosowanych do potrzeb zmieniającego się procesu budowy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa: MS Office, AutoCad, MS Project lub Projectlibre,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę przy realizacji ambitnych i specjalistycznych robót budowlanych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy na budowie,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych m.in. ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą, samochód służbowy także do użytku prywatnego,
  • świeże owoce w siedzibie firmy tzw. „owocowe wtorki”,
  • kurs języka angielskiego w godzinach pracy,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • szkolenia z zakresu sprężania za granicą dla osób z biegłą znajomości języka angielskiego,
  • rozbudowany program premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • dedykowane miejsce parkingowe na terenie firmy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kierownik Robót Mostowych

OPIS STANOWISKA planowanie i organizacja placu budowy koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i...

Kierownik Robót

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji budowy; organizacja i kierowanie zakresem robót zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę, obowiązującymi przepisami, w szczególności...

Opis stanowiska Organizacja, nadzór oraz koordynację prac w zakresie obiektów inżynieryjnych przy realizacji robót regulaminowych na terenach PKP PLK. Realizacja robót zgodnie z dokumentacją,...