Praca: Kierownik projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Kierownik projektu
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2341
OBOWIĄZKI:
- Kontrola pracowników szeregowych i ich pracy we wszystkich wskazanych lokalizacjach obsługiwanych przez firmę. Prace administracyjne zgodnie z powierzonymi zadaniami. Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji - kontakt z rosyjskojęzycznymi i ukraińskoojęzycznymi kontrahentami i klientami z Białorusi, Ukrainy i innych krajów rosyjskojęzycznych i ukraińskoojęzycznych. Podpisywanie umów z klientami firmy oraz pracownikami (dojazdy do klientów na terenie całej Polski samochodem służbowym).- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + dojazdy do klientów na terenie całej Polski (podpisywanie umów z klientami).- Godziny pracy: 9:00-17:00 + soboty, niedziele, święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Biegła znajomość obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy w agencji zatrudnienia. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu w zaplanowanych ramach czasowych, planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu, planowanie i...