Praca: Kierownik do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierownik do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1268
OBOWIĄZKI:
budowanie bazy klientów oraz sporządzanie pod ich potrzeby ofert handlowych w branży ochroniarskiej,koordynowanie procesu sprzedaży usług ochroniarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagany dobry kontakt interpersonalny

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Lider Zespołu Sprzedaży

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i myślisz o zmianie w życiu zawodowym? Chciałbyś dalej rozwijać swoje kompetencje menedżerskie i przy tym dobrze zarabiać - porozmawiaj z nami...

Koordynator Zespołu Sprzedaży

Zadania: Rekrutacja członków zespołu Rozwijanie i szkolenie pracowników Realizacja wyznaczonych celów biznesowych Motywowanie i dbanie o pozytywny klimat w zespole Wymagania: Doświadczenie w...