Praca: Kierownik budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierownik budowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1017
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie budowy, nadzór nad pracownikami.Praca na terenie Częstochowy i okolic.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Wymagania inne:

wymagane: wykształcenie minimum średnie, doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, uprawnienia budowlane, ogólna wiedza z zakresu budownictwa

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 800 do 12 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierownik Robót

Miejsce pracy: Polska południowa, Będzin. Zakres obowiązków: planowanie i organizacja placu budowy, koordynacja prac pracowników i podwykonawców, prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w...

Kierownik budowy / inżynier budowy

Współudział w nadzorze i prowadzeniu inwestycji, uzgodnień branżowych,Analiza dokumentacji technicznej, projektowej, specyfikacji, koncepcji itd.,Koordynacja ekip montażowych i...

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Mostowych

Kierowanie i nadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi Nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania Koordynacja prac sił...