Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Kierowca
Miejsce pracy: Góra (pow. pszczyński, gm. Miedźna), Góra
Numer: StPr/24/0714
OBOWIĄZKI:
rozwożenie cateringu.*usługi wg zleceń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: kurs: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

wymagane wyksztalcenie średnie, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Kierowca kat. b

Załadunek auta typu Renault Master oraz rozwożenie towaru. Praca na terenie Siemianowic Śląskich i miast ościennych (pomiędzy punktami piekarni). Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze...

Kierowca samochodu ciężarowego- ładowacz

Prowadzenie pojazdu ciężarowego na terenie Częstochowy; pomoc przy załadunku odpadów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania...

Kierowca kat. c+e

prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą do 40 ton. Zabezpieczenie towaru na naczepie.Praca na terenie Zabrza oraz całego kraju (praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie w sobotę)...