Praca: Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Turzyn (pow. częstochowski, gm. Lelów), Turzyn
Numer: StPr/24/0949
OBOWIĄZKI:
Przewóz towarów (odzież, obuwie)./OFERTA PRACY Z GCP KONIECPOL/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Turzyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kierowca samochodu ciężarowego- ładowacz

Prowadzenie pojazdu ciężarowego na terenie Częstochowy; pomoc przy załadunku odpadów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania...

Kierowca kat. c+e

prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą do 40 ton. Zabezpieczenie towaru na naczepie.Praca na terenie Zabrza oraz całego kraju (praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie w sobotę)...

Kierowca (obsługa traktorka)

obsługa traktorka KUBOTA, praca w godzinach:L 8.00-16.00. 12.00-20.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: mile widziane doświadczenie