Praca: Kierowca kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Kierowca kat. b
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0695
OBOWIĄZKI:
Załadunek auta typu Renault Master oraz rozwożenie towaru. Praca na terenie Siemianowic Śląskich i miast ościennych (pomiędzy punktami piekarni). Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, doświadczenie w prowadzeniu auta dostawczego mi. 2 lata, prawo jazdy kat. B, chęć do pracy, mile widziana książeczka sanepidowska, sprawność fizyczna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 2)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Kierowca

rozwożenie cateringu.*usługi wg zleceń Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs: prawo jazdy kategorii B Wymagania inne: wymagane wyksztalcenie średnie, prawo jazdy kat. B

Kierowca samochodu ciężarowego- ładowacz

Prowadzenie pojazdu ciężarowego na terenie Częstochowy; pomoc przy załadunku odpadów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania...

Kierowca kat. c+e

prowadzenie samochodu ciężarowego z naczepą do 40 ton. Zabezpieczenie towaru na naczepie.Praca na terenie Zabrza oraz całego kraju (praca od poniedziałku do piątku, sporadycznie w sobotę)...