Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kelner
Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny
Numer: StPr/24/1545
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, organizacja pracy na sali restauracyjnej, przyjmowanie zmówieni. Mile widziane wykształcenie gastronomiczne i doświadczenie w zawodzie. Oferta dla bezrobotnych zarejestrowanych w PUP, w ramach refundacji doposażenia stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czerwionka-Leszczyny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kelner (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Kelner/ka

przygotowywanie i podawanie posiłków Wymagania inne: wykształcenie minimum gimnazjalne, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Kelner / Kelnerka

Obowiązki: Profesjonalna obsługa gości Obsługa baru, bufetów śniadaniowych, bufetów obiadowych, przyjęć okolicznościowych Dbanie o wygląd i czystość w sali restauracyjnej Oczekiwania:...