Praca: Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Kelner
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0567
OBOWIĄZKI:
Obsługa gości, przygotowywanie napoi, przyjmowanie zamówień, rozliczanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: znajomość gastronomii
Uprawnienia: Obsługa ekspresu do kawy
Uprawnienia: kasa fiskalna - obsługa

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 225 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Kelner / Kelnerka

Obowiązki: Profesjonalna obsługa gości Obsługa baru, bufetów śniadaniowych, bufetów obiadowych, przyjęć okolicznościowych Dbanie o wygląd i czystość w sali restauracyjnej Oczekiwania:...

Menadżer / kelner

Zarządzanie salą, pracownikami* praca w systemie 1-zmianowym: 12:00-20:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

Kelnerka

przyjmowanie zamówień od gości, przygotowanie i serwowanie napojów, przygotowanie stołów, serwowanie dań i obsługa gości, nakrywanie stołów, przygotowanie sali na przyjęcia...