Praca: Kelner / Kelnerka

poszukuje pracownika do pracy na stanowisku:

Kelner / Kelnerka
Miejsce pracy: Szczyrk
Obowiązki:
  • Profesjonalna obsługa gości
  • Obsługa baru, bufetów śniadaniowych, bufetów obiadowych, przyjęć okolicznościowych
  • Dbanie o wygląd i czystość w sali restauracyjnej
Oczekiwania:
  • Doświadczenie będzie mile widziane
  • Wysoka kultura osobista i miła aparycja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i pracowitość
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Skipassy w cenie 20 € za bilet sezonowy na nasze koleje linowe
  • (Szczyrk, Jasna, Tatrzańska Łomnica, Spindlerowy Młyn)
  • Aquapassy w cenie 20 € za bilet sezonowy do Aquaparków (Besenova, Tatralandia) i do Legendii
  • 50% zniżki w naszej gastronomii
  • 30% zniżki w naszych sklepach
Prosimy, aby do CV dołączyć poniższą klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kelner

Obsługa gości, przygotowywanie napoi, przyjmowanie zamówień, rozliczanie zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: dyspozycyjność Uprawnienia:...

Menadżer / kelner

Zarządzanie salą, pracownikami* praca w systemie 1-zmianowym: 12:00-20:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia:...

Kelnerka

przyjmowanie zamówień od gości, przygotowanie i serwowanie napojów, przygotowanie stołów, serwowanie dań i obsługa gości, nakrywanie stołów, przygotowanie sali na przyjęcia...