Praca: Kasjer - sprzedawca w sklepie monopolowym

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Kasjer - sprzedawca w sklepie monopolowym
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0698
OBOWIĄZKI:
Obsługa lottomatu, sprzedaż produktów Totalizatora Sportowego, aktywna sprzedaż produktów alkoholowych i bezalkoholowych, doradztwo klientom, wykładanie towaru, przyjmowanie dostaw, inwentaryzacja. Praca w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 160 godzin miesięcznie, w godzinach pomiędzy 10.00 a 23.00, od poniedziałku do niedzieli według potrzeb. Proponowane wynagrodzenie 27,70 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie nie jest wymagane. Konieczne doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość technik sprzedaży, znajomość produktów alkoholowych, umiejętność obsługi kasy, kolektora Totalizatora Sportowego, komputera z Internetem. Niezbędne posiadanie umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych, podstawowa znajomość języka polskiego. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Kasjer/sprzedawca

Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta. Wymagania inne: dowolny poziom wykształcenia, książeczka sanepid bądź gotowość jej wyrobienia, mile widziane doświadczenie w handlu.

Sprzedawca

- Układanie towarów na półce, dbanie o właściwą ekspozycję sklepu, kontrolowanie etykiet cenowych, wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie sklepu, etykietowanie towaru,...

Sprzedawca

obsługa kasy fiskalnej, komputera, przyjęcie i wyłożenie towaru, dbałość o czystość i higienę, praca w godzinach: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie:...