Praca: Inżynier wsparcia technicznego klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Inżynier wsparcia technicznego klienta
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2623
OBOWIĄZKI:
- Zakres obowiązków:1. Pomoc techniczna inżynierom Wsparcia Technicznego pierwszej linii w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów w tym klientom anglojęzycznym, a także pomoc bezpośrednia klientom, dystrybutorom i inżynierom serwisu będącym u klienta, realizowana drogą telefoniczną, elektroniczną lub w inny możliwy sposób.2. Pomoc inżynierom Wsparcia Technicznego pierwszej linii i/lub klientom w zapytaniach dotyczących części, weryfikacja reklamacji i przekazywanie koniecznych informacji o błędach personelowi odpowiedniego zespołu.3. Badanie, weryfikacja i rozwiązywanie zgłoszonych problemów sprzętowych, oprogramowania i dokumentacji. Prowadzenie dokumentacji badanego problemu. 4. Współpraca z odpowiednią grupą produktową celem jego rozwiązania oraz informowanie klienta o koniecznych krokach naprawczych.5. Tworzenie Notatek Technicznych informujących użytkowników Bazy Wiedzy o występujących problemach i ich rozwiązaniach.6. Nadzór nad jakością dokumentów Bazy Wiedzy.7. Nadzór nad poprawnością tworzenia i wykorzystywania Notatek Technicznych w Bazie Wiedzy oraz opisów Problemów Klienckich w Bazie SAP.- Godziny Pracy: 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: elektromechanika lub pokrewne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie Wyższe, minimum licencjat, kierunek: elektromechanika lub pokrewne. Wymagane minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: umiejętność myślenia analitycznego, umiejętność obsługi klienta, kreatywne myślenie, umiejętność współpracy, komunikatywność, umiejętność obsługi pakietu MS Office. Mile widziana umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach