Praca: Inżynier Projektu - budownictwo inżynieryjno-drogowe

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Inżynier Projektu - budownictwo inżynieryjno-drogowe
Miejsce pracy: Będzin
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowy nadzór nad przydzielonymi projektami
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej
  • Opracowywanie oraz uzgodnienie harmonogramu prac
  • Planowanie, przygotowanie i realizacja prac zgodnie z warunkami technicznymi i harmonogramem pracy
  • Organizowanie spotkań projektowych
  • Współpraca z klientami i podwykonawcami
  • Bieżący monitoring postępu, jakości i zakresu wykonanych prac, kontrola zgodności z harmonogramem
  • Monitorowanie Systemu Zarządzania Jakością i BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka węgierskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w dziale projektowym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego

Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Będzin - Łagisza Zakres obowiązków: Sporządzanie dokumentacji projektowej Nadzór nad przydzielonymi projektami Opracowywanie oraz uzgodnienie harmonogramu prac realizowanych...