Praca: Inspektor/ specjalista ds. budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Inspektor/ specjalista ds. budowlanych
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/0758
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe, znajomość prawa budowlanego, znajomość warunków technicznych, programu Cad. Umiejętność pracy w zespole. Wykonywanie inwentaryzacji pomieszczeń, dokumentacji projektowej, przygotowywanie specyfikacji technicznych wykonywania i odbioru robót, nadzór prac remontowych, kontakt z instytucjami zewnętrznymi. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 470 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Inspektor

Warunki pracy Praca poza siedzibą urzędu polegająca na przeprowadzeniu oględzin w terenie, kontrolach obowiązkowych oraz kontrolach budów i obiektów użytkowych (praca na wysokościach). Praca...

Inspektor

Warunki pracy Praca w siedzibie Inspektoratu - przyjmowanie interesantów i stron postępowań. Praca poza siedzibą Inspektoratu polegajaca na przeprowadzaniu kontroli budów i obiektów użytkowych...