Praca: Handlowiec

Lobo Recykling to spółka będąca częścią Lobo Group, która zatrudnia ponad 200 pracowników. Zajmujemy się profesjonalnym obrotem surowcami wtórnymi oraz ich właściwym zagospodarowaniem.
Handlowiec
Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • Budowanie relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Ofertowanie, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zakup tworzyw, makulatury i złomu
Nasze wymagania
  • Posiadanie umiejętności matematyczno-analitycznych
  • Znajomość MS Office – Excel
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z klientem w branży obrotu odpadami
  • Znajomość języka angielskiego
To oferujemy
  • Kontakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 6 tyś -30 tys. zł, uzależnione od posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy, telefon, komputer
  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura
  • Teren pracy: Polska i zagranica
  • Work life balance

Przedstawiciel handlowy w branży B2B z językiem niemieckim

Będziesz twarzą marki najwyższej jakości - IBS i reprezentował naszą firmę lokalnie. Będziesz inspirować naszych klientów swoim otwartym podejściem, a tym samym przyczyniać się do...

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz...

Przedstawiciel Handlowy ds sieci Modern Trade

Twój zakres obowiązków Budowanie relacji z klientami sieciowymi na powierzonym terytorium; Realizacja planów sprzedaży; Zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych punktach;...