Praca: Grafik komputerowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Grafik komputerowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0692
OBOWIĄZKI:
- znajomość obsługi sprzedaży internetowej:tworzenie aukcji internetowych,tworzenie opisów produktowych,przygotowywanie zdjęć i profili produktów;- znajomość obsługi firmowych kanałów społecznościowych: tworzenie postów,zamieszczanie wpisów,przygotowywanie i zamieszczanie grafik produktowych,zgjęć,filmów produktowych;- umiejętności tworzenia grafik komputerowych produktów,katalogów,broszur i materiłów rejlamowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator DTP - Grafik Komputerowy

Zakres obowiązków: projektowanie opakowań adaptacja projektów opakowań przygotowanie projektów opakowań do druku współpraca z działem technicznym i produkcyjnym wsparcie i współpraca z...

Grafik DTP

Praca stacjonarna w siedzibie firmy. Opis stanowiska: przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego obsługa naświetlarki CTP Oczekujemy: dobrej znajomości programów z pakietu Adobe...

tworzenie projektów graficznych i ich realizacja, przygotowywanie materiałów do druku, wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych, obsługa drukarek cyfrowych, prowadzenie...