Praca: Fryzjer/ka

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Fryzjer/ka
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0586
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z wykonywaniem zawodu fryzjer - mycie, strzyżenie, farbowanie i układanie włosów. Praca na dwie zmiany w godz. otwarcia salonu od 9:00 - 19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Fryzjer

Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej...

Fryzjer

mycie i strzyżenie włosów męskich, golenie i stylizowanie zarostu za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek, traimerów i brzytwy. Wykonywanie kompresów przed goleniem, depilacja męska...

Fryzjer