Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie
Fryzjer
Miejsce pracy: Krzepice
Numer: StPr/24/0418
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie strzyżeń, koloryzacji, mycie głowy, wykonywanie pielęgnacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krzepice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie

Fryzjer

dbanie o stanowisko pracy, strzyzenie, modelowanie, koloryzacja, zabiegi z zakresu pielęgnacjiPraca w godz. 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe...

Fryzjer damski

wg programu stażustaż w godz: 8-16, 12-20 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania...

Fryzjer (staz)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjer Wymagania inne: