Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Fryzjer
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0360
OBOWIĄZKI:
mycie i strzyżenie włosów męskich, golenie i stylizowanie zarostu za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek, traimerów i brzytwy. Wykonywanie kompresów przed goleniem, depilacja męska woskiem nosa i uszu. Mycie i strzyżenie włosów damskich, pielęgnacja, stylizacja, modelowanie, czesanie, koloryzacja włosów z użyciem sprzętu przyśpieszającego czas zabiegu, prowadzenie elektronicznego terminarza wizyt, doradztwo z zakresu koloryzacji, pielęgnacji, strzyżenia, udział w szkoleniach. Praca na 1 zmiane w godz. 10-18
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wymagania:- wykształcenie min. zawodowe lub średnie kierunkowe lub- min. 6 miesięcy doświadczenia dla osób bez zawodu fryzjerzdolności manualne, otwartość w relacjach międzyludzkich, kreatywność, komunikatywność, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Fryzjer

Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej...

Fryzjer

Fryzjer

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: znajomośc i umiejętność wykonywania usług fryzjerskich.