Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Fryzjer
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/24/1194
OBOWIĄZKI:
Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej usługi, naukla farbowania włosow, nauka ułożenia fryzury dziennej.Umowa na 3 miesiące 1/2 etatu.godziny pracy od 9.00 do 13.0011.00 do 15.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siewierz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Fryzjer

Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej...

Fryzjer

mycie i strzyżenie włosów męskich, golenie i stylizowanie zarostu za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek, traimerów i brzytwy. Wykonywanie kompresów przed goleniem, depilacja męska...

Fryzjer

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: znajomośc i umiejętność wykonywania usług fryzjerskich.