Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Fryzjer
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/23/0393
OBOWIĄZKI:
stylizacja fryzur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, dyplom czeladnika

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Fryzjer barber

BRANŻA/RODZAJ PRACY:- fryzjer - barberZAKRES PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW:- strzyżenie męskie- barbering- pielęgnacja - dbanie o wizerunek firmy- obsługa recepcji- obsługa klienta- konsultacje-...

Fryzjer

strzyżenie męskie - damskie - dziecięce, koloryzacja, modelowanie, upięcia, usługi barberskie, zabiegi chemiczne, zabiegi pielęgnacyjne Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

Fryzjer damsko- męski

fryzjer damsko- męski Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: może być osoba po kursach fryzjerskich Uprawnienia: 0,5 roku doświadczenia zawodowego Wymagania inne: