Praca: Fryzjer stylista

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Fryzjer stylista
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
Oferta dotyczy osób z niskimi kwalifikacjami (bez doświadczenia zawodowego lub bez świadectwa maturalnego)Obsługa klienta, strzyżenia, koloryzacje, ombre-sombre, balejaże, strzyżenia męskie, dbanie o stanowisko pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

min. zawodowe

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Fryzjer

Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej...

Fryzjer

mycie i strzyżenie włosów męskich, golenie i stylizowanie zarostu za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek, traimerów i brzytwy. Wykonywanie kompresów przed goleniem, depilacja męska...

Fryzjer