Praca: Fryzjer damsko-męski

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Fryzjer damsko-męski
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0623
OBOWIĄZKI:
strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, henna, sombre, stylizacja fryzur, refleksy, upięcia, loki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie zawodoweZ uwagi na zapisy projektu skierowana do podjęcia pracy może zostać osoba, która w momencie otrzymania skierowania nie ukończyła 30 lat.

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Fryzjer

Dbanie o czystość na stanowisku pracy, nauka prowadzenia zapisów fryzjerskich, obsługa kasy fiskalnej, nauka strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego, nauka konsultacji z klientem danej...

Fryzjer

mycie i strzyżenie włosów męskich, golenie i stylizowanie zarostu za pomocą różnego rodzaju nożyczek, maszynek, traimerów i brzytwy. Wykonywanie kompresów przed goleniem, depilacja męska...

Fryzjer